Background image

Ubytování

Načeradec

Vážení přátelé,

dovoluji si Vám nabídnout zajištění fotbalového soustředění v městysu Načeradec.

Ubytování

Nově vybudované ubytovací zařízení na fotbalovém hřišti a Restaurace U Legendy se nachází 75 km jihovýchodně od Prahy v malebné krajinné oblasti Podblanicka, v klidném městysu Načeradec s výhledem na památnou horu Blaník. Ubytovací i restaurační zařízení je součástí nově zbudované tribuny na fotbalovém hřišti v Načeradci a bylo uvedeno do provozu městysem Načeradec na jaře roku 2014.

Pohled na areal přímo ze hřiště

Sportovní vyžití

Areál je primárně určen a připraven poskytnout především služby spojené se sportovními pobyty. Díky travnatému fotbalovému hřišti je vhodný pro zajištění letních fotbalových soustředění. S ohledem na rozsah služeb a cenově příznivé podmínky je areál vhodný zejména pro mladší věkové kategorie

 

Restaurace u Legendy

Ubytovací zařízení je vhodné pro zajištění individuálních pobytů zaměřených na cykloturistiku, turistiku či příjemný odpočinek v malebném kraji blanických rytířů. I v rámci těchto pobytů je samozřejmě možné využít za stejných podmínek jako pro skupiny všech nabízených sportovních aktivit. Součástí ubytovacího zařízení je Restaurace u legendy umožňující příjemné posezení v restauraci se 40 místy nebo na venkovní terase s výhledem na bájný Blaník. Restaurace, včetně pohodlného a levného ubytování, je ideálním místem pro uspořádání cenově příznivých oslav, svateb, srazů nebo i konferencí či seminářů. Čepujeme PLZEŇSKÝ PRAZDROJ a VELKOPOPOVICKÉHO KOZLA.

V případě Vašeho zájmu o poskytnutí dalších informací mě laskavě kontaktujte, případně (jako ideální) doporučuji navštívit nás přímo v Načeradci, kde jsme po dohodě kdykoliv k dispozici.

Jana Havlíčková